Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Центр передового досвіду Жана Моне з питань верховенства права та європейських цінностей (CRoLEV) при Школі права Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі запрошує вас на запуск CRoLEV NET!

Центр передового досвіду Жана Моне з питань верховенства права та європейських цінностей (CRoLEV) при Школі права Університету Центрального Ланкаширу на Кіпрі (UCLan Cyprus) запрошує вас на запуск CRoLEV NET (посилання на сайт), мережі експертів і зацікавлених сторін зі спільним інтересом до верховенства права та європейських цінностей.

Ця презентаційна подія буде корисною та цікавою для багатьох учасників, включаючи студентів, науковців, дослідників, політиків, громадянське суспільство та інші зацікавлені сторони на національному/міжнародному рівні, яких буде запрошено приєднатися до CRoLEV NET.

Початок 2 листопада 2022 року, 12:00-14:00 за кіпрським часом (10:00-12:00 за британським часом), триватиме 2 години на MS Teams.

Особливі гості:

· Д-р Александра Гліщинська-Грабіас, доцент Інституту юридичних досліджень Польської академії наук

Тема виступу: «Challenges of the rule of law crisis in Poland in the context of respecting human rights protection standards»

· Д-р Наталі Алківіаду, старший науковий співробітник, Данія

Тема виступу: «Presentation of database on decisions of the European Court of Human Rights on Hate Speech»

· Д-р Юлія Разметаєва, керівник Центру права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна) та запрошений дослідник Упсальського університету (Швеція), керівник проекту Центру передового досвіду Жана Моне «Європейські фундаментальні цінності в цифрову еру»

Тема виступу: «AI in the courts: what is wrong with the rule of law?»

· Д-р Балаш Фекете, член дослідницької групи CITIZENS-LAW та Університет Етвеша Лоранда (ELTE, Будапешт).

Тема виступу: «The CITIZENS-LAW project: studying the social foundations of Rule of Law»

Щоб зареєструватися на цю безкоштовну подію, перейдіть за посиланням

Для отримання додаткової інформації надішліть електронний лист команді CRoLEV за адресою crolev@uclancyprus.ac.cy або відвідайте сайт