Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Центр американських студій із задоволенням запрошує вас взяти участь у синхронному курсі вихідного дня з наукового письма англійською мовою під назвою: «Academic Writing Made Easy»

Центр американських студій із задоволенням запрошує вас взяти участь у синхронному курсі вихідного дня з наукового письма англійською мовою під назвою: «Academic Writing Made Easy» з проф. Робертою Уорд (викладачкою престижного Каліфорнійського університету в Девісі).

Під час курсу:

• Ви опануєте мистецтво наукового письма англійською мовою та розвинете власний стиль.
  • Ви навчитеся швидко та ефективно писати наукові тексти, які допоможуть вам досягти мрії і потрапити на престижні конференції.
  • Ви навчитеся ефективним методам написання наукових статей і розділів у монографіях для провідних журналів та видавництв.
  • Ви дізнаєтеся, які найпоширеніші помилки в наукових роботах і як їх ефективно уникнути.
  • Ви зрозумієте «академічну граматику» англійської мови, включаючи, але не обмежуючись: відмінками, правильним використанням артиклів, узгодженням часів, способами уникнення пасивного стану, прислівниковими та прикметниковими фразами, академічною структурою речень та багатьма іншими.

Ми також дамо вам можливість відпрацювати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Щиро заохочуємо амбітних студентів, аспірантів та науковців взяти участь у курсі.

Дата проведення курсу: 8-9 грудня 2023 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Пропонуємо зареєструватися до 1 грудня 2023 року.

Увага: кількість місць обмежена!

Детальніше про реєстрацію