Честь, слава та вічна і світла пам’ять Герою – Іллі Гаврилишину!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Честь, слава та вічна і світла пам’ять Герою – Іллі Гаврилишину!

Сьогодні із важким серцем ми прощаємось з Іллею Гаврилишиним, випускником Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, молодшим сержантом, який загинув у Бахмуті, Донецької області під час виконання бойового завдання.

Ілля Гаврилишин народився 11 квітня 1994 року в місті Лебедин, Сумської області. Навчався в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого з 2011 по 2018 роки. Після закінчення Університету він працював юрисконсультом у КНП «Лебединська лікарня імені лікаря К. О. Зільберника» та на початку повномасштабного вторгнення обрав службу у Збройних Силах України, щоб захищати нашу країну від зовнішньої агресії. З вересня 2022 року молодший сержант Ілля Гаврилишин перебував у Донецькій області, де був поранений уламком снаряда під час виконання бойового завдання. Незважаючи на всі зусилля лікарів, Ілля помер у госпіталі 17 березня 2023 року.

Іллю поховали у Лебедині, на Алеї Слави разом з іншими полеглими побратимами. На його честь прозвучав Державний Гімн України під триразовий збройний залп. Його смерть стала великою втратою для родини та друзів, а також для всіх, хто знав його як мужнього та відданого захисника України.

Він віддав життя за мир та свободу нашої країни. Ми скорбуймо разом з рідними та близькими втраченого героя і запам’ятаємо його як відважного та вірного сина, брата, друга та воїна.

Честь, слава та вічна і світла пам’ять Герою!