Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підвищення кваліфікації за програмою «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування»

Науково-освітньому центру професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого погоджено Генштабом ЗСУ програму підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування».

Розробники Програми:

Гетьман Анатолій – доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Заслужений діяч науки і техніки України

Ярошенко Олег – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, проректор з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Заслужений діяч науки і техніки України

Луценко Олена – кандидатка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Видиборець Юлія – юристка, сертифікована експертка із військового обліку

Ця програма є однією з перших програм, яку погодив Генштаб. Програма передбачає детальне вивчення Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487, а також десятки практичних кейсів, алгоритмів, зразків документів.

Завдяки програмі слухачі зможуть:

• застосовувати норми законодавства у сфері військового обліку та бронювання;
  • організовувати та планувати роботу з військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях;
  • забезпечувати правильність складання документації з військового обліку, її облік, систематизацію та зберігання;
  • подавати звітність щодо призовників, військовозобов’язаних та резервістів;
  • проводити звіряння з ТЦК та СП;
  • аналізувати стан військового обліку у вашій організації;
  • контролювати дотримання порядку та правил військового обліку.

Серед лекторів курсу – науково-педагогічні працівники Університету, зокрема кафедри трудового права – Олег Ярошенко та Олена Луценко.

Навчання відбуватиметься дистанційно асинхронно 24/7 та триватиме три місяці (120 годин, 4 кредити ЄКТС).

Такий формат навчання має значні переваги, адже надає можливість:

• навчатися без відриву від роботи;
  • скористатися готовими шаблонами документів, які можна завантажити у форматі MS Word;
  • повторювати матеріал, скористатися практичними порадами.

Програма містить конспекти лекцій, відео, розбір практичних кейсів, практику на інтерактивних тренажерах, а також підсумкове тестування.

Контакти:

+38 (095) 217-62-28