Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Аспірант Університету Владислав Пирогов став переможцем Восьмого всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Марка Пилиповича Орзіха «Людський вимір права»

11 листопада 2023 відбувся другий тур восьмого всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Марка Пилиповича Орзіха «Людський вимір права», з метою збереження поваги до творчого доробку Одеської школи права та, зокрема, М. П. Орзіха, продовження наукових пошуків у царині людського виміру у контексті актуальних правничих питань та подій, зацікавлення студентів у вивченні засад конституціоналізму та прав людини.

Переможцем конкурсу став аспірант 1-го року навчання кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Пирогов Владислав. Тема конкурсної роботи «Проблема тлумачення статті 151-2 Конституції України: теоретичні та практичні підходи щодо її розв’язання».
Науковий керівник – проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Університету, д.ю.н., професор кафедри конституційного права Юрій Барабаш.

Вітаємо Владислава та його наукового керівника з перемогою та бажаємо нових наукових відкриттів та звершень!