Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 22 лютого 2024 року відбудеться VІ Всеукраїнська науково-практична iнтернет-конференція «МОВНА ОСВІТА ФАХІВЦЯ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ»

Напрями роботи конференції:

• Сучасні підходи та інноваційні технології у викладанні іноземних мов.
• Актуальні проблеми лінгвістики, перекладу та літературознавства.
• Викладання іноземних мов професійного спрямування в умовах академічної мобільності.
• Роль мовної освіти в розвитку навичок міжособистісної та міжкультурної комунікації.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, французька, польська.

Участь у конференції безкоштовна.

Для участі в конференції необхідно надіслати до 20 лютого 2024 р. (включно) на електронну адресу оргкомітету conf_foreignlanguages@nlu.edu.ua :

• анкету учасника (назва файлу повинна включати прізвище автора латинськими літерами, наприклад, Реtrenko_registration form) за зразком;
• тези доповіді (назва файлу, наприклад, Petrenko_abstract), оформлені відповідно до вказаних нижче вимог.