Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого передав гуманітарну допомогу Комарівському психоневрологічному інтернату для осіб з інвалідністю

Адміністрація та утриманці КУ «Комарівський психоневрологічний інтернат для осіб з інвалідністю» звернулися до колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого із проханням надати їм гуманітарну допомогу та підтримати вихованців інтернату. Колектив Університету вкотре підтвердив людяність, згуртованість та єдність в підтримці тих, хто потребує допомоги в такий складний для країни час. У благодійній допомозі взяли участь 64 профгрупи колективу Університету. Усього було зібрано 81 250 грн. На ці гроші закупленодитячу постільну білизну, теплі флісові пледи, великі махрові рушники, дитячі вітамінні комплекси (желейні), набори дитячого посуду, засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, шампуні, зубні пасти тощо), фрукти, соки, солодощі, набори для творчості (фарби для малювання, олівці, альбоми, пластилін, кольоровий папір тощо). Ці звичайні, але надзвичайно важливі предмети повсякденної необхідності допоможуть покращити якість життя підопічних інтернату. Також було придбанобудівельні матеріали (штукатурка, шпаклівка, грунт-концентрат, фарба, гіпсокартон) для ремонту закладу на суму 81 326 грн.

Голова Профспілкового комітету Університету Валентина Білик та представники Штабу гуманітарної допомоги вишу відвідали Комарівський психоневрологічний інтернат для осіб з інвалідністю та передали гуманітарну допомогу. Адміністрація та вихованці закладу радісно зустріли гостей, висловили щиру подяку колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за активну громадську, людоцентриську позицію та небайдуже ставлення до тих, хто потребує постійної уваги та підтримки, особливо під час війни, коли ресурси держави обмежені та увага суспільства зосереджена на інших проблемах.

Підтримуючи один одного, ми разом наближаємо Перемогу!