Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Безкоштовні курси підготовки до НМТ з історії України та української мови від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Курси допоможуть якісно підготуватися до НМТ – ви повторите вивчений матеріал, матимете можливість перевірити свої знання та дізнатися щось нове і корисне😉

🔥До речі, наші курси отримали безліч позитивних відгуків від абітурієнтів попередніх років! Адже змістовність викладеного матеріалу сприяє легкому засвоєнню важливої інформації. Загалом курси отримали більше 70 тисяч переглядів з різних країн світу.

НЮУ робить все можливе аби допомогти майбутнім вступникам якісно підготуватися до здачі НМТ!💙💛

Курс для підготовки з історії України

Викладачем курсу з історії України став Владислав Карнацевич – вчитель історії, вчитель-методист, Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «історія», автор 16 науково-популярних та навчальних книг з історії: «500 знаменитых исторических событий», «Загадки истории Средневековья», «Конотопська битва», «Александр Македонский» тощо.

Курс для підготовки з української мови та літератури

Викладачка курсу Ольга Кулікова – вчителька української мови та літератури, авторка відеопроєкту «Легка література», засновниця ресурсу «Ambasadorro» та інших освітніх проєктів.

Залишай відгуки та побажання в коментарях під відео!

Служба підтримки вступників до Університету – 0 800 311 777 (багатоканальний безкоштовний номер)

Секретаріат приймальної комісії – pr.kom@nlu.edu.ua

Доєднуйтеся до телеграм-каналу вступників до Університету 🚀📚