Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 2 перших місця та ще 3 команди Університету у ТОП 7 – результати першого в Україні антикорупційного квесту для студентів

Перший в Україні антикорупційний квест для студентів організувала та провела Асоціація юридичних клінік України АЮКУ.

До участі в онлайновій частині зареєструвалися понад 160 студентів та студенток з усієї країни. Вони працювали індивідуально та у командах, і впродовж чотирьох місяців вирішували практичні ситуації, пов’язані із корупцією у ЗВО; перевіряли свої знання, складаючи тести; відвідували онлайн-вебінари від фахівців та фахівчинь АЮКУ, НАЗК, НАБУ, САП, Проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» та інших партнерів Асоціації, які працюють у сфері протидії корупції.

7 команд, які показали найкращі результати в онлайні, пройшли до наступного – офлайнового – етапу квесту. 2 жовтня 2023 р. вони зустрілися на квестових локаціях, й протягом 3 днів змагалися за звання найкращих знавців інструментів боротьби з корупцією.

Переможцями стала команда «Вартові справедливості» Факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого до складу якої увійшли студенти та студентки – Вадим Діденко, Сніжана Вербицька, Єлизавета Глущенко, Ксенія Валеня та Геракл Арзуманов (у фіналі брав участь онлайн). Команда висловлює слова подяки за підтримку при підготовці доцентці кафедри кримінального права, к.ю.н. Олені Євдокімовій.

Друге місце в рейтингу команд Антикорупційного квесту посіла команда «Exaltatus» Факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі студентів Віталія Яворського, Дмитра Квасильчука, Єгора Зав’ялова. Команда готувалася під керівництвом викладачки кафедри кримінального права, к.ю.н Юлії Таволжанської.

Третє місце зайняла команда «Юристи, зроблені в Україні», яка представляли Державний університет економіки і технологій.

Команди, Факультету прокуратури «Filiae Themidis» до складу якої увійшли студенти Козьміна Юлія, Карина Лебідь та Вікторія Ткачова та «Білі комірці» створену зі студентів 2 курсу – Філіппової Дарʼї, Климус Христини, Єлсукова Кирила та команда студентів та студенток 3 курсу Факультету слідчої та детективної діяльності «FSDD» у складі Корсуна Артема, Кожухар Олени, Лобанової Анастасії, Павлової Вікторії стали фіналістами офлайнової частини Антикорупційного квесту та увійшли до топ 7 команд змагань.

Команда переможець «Вартові справедливості» отримає можливість побувати в Дубліні та дізнатися про досвід Ірландії у сфері запобігання корупції.

Протягом кількох днів команда-переможець зустрінеться з науковцями Центру наукових досліджень Дублінського міського університету та Дублінського Трініті-коледжу, представниками Міністерства юстиції та членами Консультативної ради Ірландії з боротьби з економічною злочинністю та корупцією, відвідають офіс Transparency International Ireland тощо.

Дякуємо Асоціація юридичних клінік України за чудово організований та проведений Антикорупційний квест

Пишаємося досягненнями студентів Університету! Вітаємо команди та їх тренерів з високими здобутками!