Команда шахового клубу Університету стала чемпіоном України-2021!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Команда шахового клубу Університету стала чемпіоном України-2021!

Команда шахового спортивного клубу «Юридична академія» за тур до фінішу гарантувала собі золото чемпіонату України серед клубних команд (класична гра). У шостому турі представники Університету розгромили “Чернівецьких Зубрів” – 4,5:1,5, записали до свого активу шосту перемогу і стали недосяжними для суперників (наразі «Юридична академія» має 12 очок, а найближчий переслідувач ­– юнацька збірна України-1 – 9 очок)

Чемпіонами України-2021 стали: Павло Ельянов, Юрій Кузубов, Володимир Онищук, Олександр Моісеєнко, Володимир Баклан, Олександр Ковчан, Михайло Бродський, Едуард Андрєєв, Євгенія Долуханова і Олексій Малий.

Вітаємо команду шахового спортивного клубу «Юридична академія» із заслуженою перемогою та бажаємо нових досягнень на спортивній ниві!