Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету провів відбірковий етап чемпіонату СБ України з футзалу
Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого провів відбірковий етап чемпіонату СБ України з футзалу

У Харкові завершився відбірковий етап чемпіонату Служби безпеки України з футзалу, який проходив з 7 по 11 лютого 2022 року на базі СК НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Цьогоріч організатором заходу виступив Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ. За путівку у фінал боролися збірні команди Управління СБУ в Полтавській області, Управління СБУ у Дніпропетровській області, Управління СБУ в Сумській області, Управління СБУ в Харківській області, Головне управління СБУ в Донецькій та Луганській областях і команда Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ.

Учасники чемпіонату проявили неабиякий спортивний азарт, витривалість та командний дух і довели, що фізична підготовка офіцерського складу є одним із напрямів, якому Служба приділяє окрему увагу. За підсумками боротьби перше місце виборола команда Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях, друге місце посіла команда Управління СБУ в Харківській області. Курсанти Інституту гідно представили військовий підрозділ та вибороли трете місце у відбірковому етапі чемпіонату Служби безпеки України з футзалу.

Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ дякує командам та всім учасникам за захопливу гру й неймовірні емоції, а переможцям бажає успіхів на футбольному поприщі, сильних противників та тріумфальних перемог!

Світлана ОСТАПЕНКО