Літнє оплачуване стажування студентів-правників W.IN-house

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Літнє оплачуване стажування студентів-правників W.IN-house
Літнє оплачуване стажування студентів-правників W.IN-house

Пропозиція від Групи Метінвест, яка вже не перший рік дарує студентам Університету можливість отримати безцінний практичний досвід.

Дирекція з правового забезпечення Групи Метінвест розпочинає відбір на стажування молодих юристів. Це шанс для студентів-правників отримати перший професійний досвід під час вирішення реальних юридичних задач та спілкування з найкращою командою юристів України.

Хто? Ідеальні кандидати: студенти 3-4 курсів бакалавріату, 1-2 курсів магістратури та випускники профільних ЗВО.

Де? Відбір на стажування буде проводитися в онлайн-форматі.

Коли? Реєстрація у чат-боті в Telegram з 10 лютого 2022 року по 15 березня 2022 року.

Хочеш відчути себе справжнім юристом – обирай W.IN-house! Переходь за посиланням та читай детальніше про стажування W.IN-house!

Відбіркові етапи:

1. Тестування;
  2. Написання есе;
  3. Співбесіди з фіналістами.

Зроби свій вибір – йди на червоне!