Розпочато набір на сертифікатну освітню програму «Медіація: базові навички»!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Розпочато набір на сертифікатну освітню програму «Медіація: базові навички»!

Розпочато набір на сертифікатну освітню програму «Медіація: базові навички»!

Це унікальна можливість для представників юридичних професій отримати додаткову спеціалізацію у галузі альтернативного вирішення спорів та здобути кваліфікацію медіатора в одному з найкращих закладів вищої освіти України – Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

СОП «Медіація: базові навички» проводиться Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого у співпраці із Асоціацією випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Формат навчання:

• онлайн-лекції, вправи та обговорення;

• застосування інтерактивних методів навчання;

• коучинг та зворотній зв’язок із тренерами;

• практичні заняття, симуляційні вправи;

• міжмодульні завдання;

• іспит за результатами курсу, за умови успішного складання якого учасники отримують сертифікат відповідно до вимог Закону України «Про медіацію».

Структура курсу охоплює такі блоки:

• вступ до альтернативного вирішення спорів;

• медіація як альтернативний спосіб вирішення спорів;

• принципи, види та моделі медіації;

• компетентності медіатора (конфліктологічна, комунікативна, процедурна, переговорна, емоційна, правова);

• техніки медіатора та їх застосування на практиці;

• структура процедури медіації, особливості проведення окремих стадій медіації;

• документообіг у медіації та ін.

Програма розроблена згідно із Керівними принципами щодо проектування та моніторингу схем навчання медіації від 14.06.2019 р. Європейської комісії з ефективності правосуддя (CEPEJ).

Структура навчання: 1 модуль онлайн та 3 модулі офлайн, що проводитимуться у м. Харків.

Тривалість курсу: 90 годин, з яких 60 годин практичного навчання.

Розклад занять 1 (онлайн) модулю:

15.00-19.00 22 лютого

15.00-19.00 24 лютого

15.00-19.00 1 березня

Розклад занять 2, 3 та 4 модулю (офлайн):

10.00-18.00 – 3-5 березня

10.00-18.00 – 17-19 березня

10.00-18.00 – 31 березня – 2 квітня

Вартість навчання: 20 000 грн.

Проходження курсу можливе на підставі здійснення повної оплати.

Реквізити оплати будуть відправлені окремим листом з вимогами щодо належної оплати.

Відповідно до умов курсу відвідування офлайн та онлайн занять є обов’язковим. Пропуск та нездача заключного іспиту залишає за організаторами право невидачі сертифікату проходження курсу.

Під час проведення практичних занять у режимі офлайн необхідний сертифікат вакцинації або негативний ПЦР-тест (зроблений не пізніше ніж за 72 години до початку проведення занять). В іншому випадку, організатори залишають за собою право не допустити учасника до проведення практичних занять. Підтвердження відповідних документів необхідно буде відправити організаторам до початку проведення офлайн занять.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BBrDRWVsPbL6JE3q9

Координатор програми – керівник Центру медіації та альтернативного вирішення спорів, доктор юридичний наук, доцент кафедри цивільного процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого Цувіна Тетяна Андріївна.

З додаткових питань щодо змісту програми звертатися за тел. +38(050)302-37-51.

З додаткових організаційних питань звертатися за тел. +38(098) 305-45-36; +38(093) 679-46-06.