Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Партнерство > Полтавська обласна прокуратура та Полтавський юридичний інститут підписали меморандум про співпрацю

18 січня меморандум про співробітництво підписали Полтавська обласна прокуратура та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Метою меморандуму є співпраця, обмін інформацією та досвідом у межах відповідних функцій і повноважень щодо надання освітніх послуг, здійснення наукової та профорієнтаційної діяльності.

Документ скріпили підписами керівник прокуратури Антон СТОЛІТНІЙ та директор інституту Ігор КРИНИЦЬКИЙ.

Джерело: Полтавська обласна прокуратура