Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Молоді дослідники цифрового середовища бізнесу зібралися на науково-практичній конференції

24 листопада в Університеті відбулася регіональна науково-практична конференція молодих учених «Цифрові трансформації бізнесу: економіка та консалтинг».

Організатор конференції – кафедра економічної теорії.

У конференції взяли участь 47 науковців із Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Учасників конференції привітала голова організаційного комітету конференції завідувачка кафедри економічної теорії Людмила ШЕВЧЕНКО. Вона зазначила: «під впливом глобальної цифрової трансформації сучасний бізнес стрімко змінюється: з’являються нові технології взаємодії з клієнтами, партнерами та державою, відбувається глибока індивідуалізація виробництва і споживання на цифровій основі, створюється національна цифрова інфраструктура підтримки бізнесу, міжнародні сіткові структури. Кожному з нас у професійному житті доводиться опановувати цифрові бізнес-моделі та процеси, вчитися користуватися ними. Набуває актуальності консалтингова підтримка в цій сфері. Тому кафедра економічної теорії з радістю вітає прагнення учасників конференції дослідити цифрове середовище бізнесу, його можливості, а також виклики та загрози цифровізації».

У межах конференції працювали п’ять дискусійних панелей:

1. Цифрова трансформація бізнесу. Керівник – проф. Людмила ШЕВЧЕНКО.
  2. Бізнес-моделі інноваційної економіки. Керівник – доц. Кирил ГУБІН.
  3. Консалтинг бізнес-процесів. Керівник – проф. Ольга МАРЧЕНКО.
  4. Цифровізація економіки: виклики та загрози. Керівник – доц. Марина ІВАЩЕНКО.
  1. Держава та міжнародні організації у цифровій економіці. Керівник – проф. Тетяна КАМІНСЬКА.

Усі учасники конференції виступили з доповідями. Виступи були змістовними, актуальними, супроводжувалися презентаціями та обговоренням.

До конференції було видано збірник матеріалів.