Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Курсанти військових навчальних підрозділів Університету зійшлися в інтелектуальному двобої

29 листопада в межах відзначення Дня української писемності та мови в науковій бібліотеці Університету вже вкотре відбувся мовно-літературний брейн-ринг, який об’єднав істинних шанувальників української мови, щирих поціновувачів рідного слова.

Учасниками цьогорічного конкурсу були команди курсантів і курсанток Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України та Військово-юридичного інституту.

Учасники мовно-літературного конкурсу демонстрували свою обізнаність у царині як мови, так і літератури, розгадували ребуси, за ілюстраціями називали назви літературних творів тощо.

За всім цим дійством спостерігало журі у складі викладачів кафедри культурології Олени БУРЛУКИ, Олени ПРУДНИКОВОЇ, Маргарити ЦЕНКО, яке й визначило команду-переможця, котра й отримала солодкий приз конкурсу. А нею стала команда ІПЮК для СБ України, яка лише на два бали випередила свого суперника.

Модераторами виступили завідувач кафедри культурології Василь ПИВОВАРОВ,  аспірантка Університету Катерина ЧИЖИК та завідувачка відділу бібліотеки Ірина БОВА

Перед початком мовного марафону помічник ректора з організації студентського івент-простору Володимир СКРИПЧУК вручив Дипломи командам курсантів 1 курсу ІПЮК для СБ України за І місце у Всеукраїнських Digital інтелектуальних батлах «#КОД СТУДЕНТА: або пан або пропав» (до Міжнародного дня студента) та   “#МОВА: ТВОЯ І МОЯ” в межах місяця цифрової грамотності DigitalMonth_2021.