Запрошуємо всіх школярів взяти участь у цікавій інтерактивній грі «Що?Де?Коли?»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Запрошуємо всіх школярів взяти участь у цікавій інтерактивній грі «Що?Де?Коли?»

З нагоди Міжнародного дня прав людини, який відзначають 10 грудня, НЮУ імені Ярослава Мудрого підготував пізнавальний захід – командну гру «Що?Де?Коли?».

На цій інтелектуальній грі будуть питання, що охоплюють тематику Міжнародного дня прав людини, юридичних аспектів захисту прав та їх історичного розвитку.

Університет має великий досвід у проведенні подібних заходів для школярів, тому обіцяємо, що Ви отримаєте справжнє задоволення від івенту.

Ведуча: Ріната КАЗАК, PhD, викладачка історії держави і права України та зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Для того, щоб взяти участь, потрібно:

ЩО? – сформувати команду у кількості 3-6 учасників, обрати капітана та зареєструватися у Гугл формі

ДЕ? – Гра буде проходити онлайн на платформі Zoom.

КОЛИ? – 15 грудня 2021 року о 15:00.

За результатами гри буде визначено 3 команди-переможці, які отримають цінні подарунки. І це ще не все – абсолютно всі учасники також отримають приємні подаруночки.

Підкачай інтелект з НЮУ, долучайся до гри!