Відбувся вебінар з Legal Tech

25 листопада Центром права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено вебінар з Legal Tech, де учасниці та учасники мали змогу послухати про цю сферу і поставити свої запитання фахівчиням.

Перша частина вебінару була присвячена презентаціям. Із ними виступили Юлія РЯЗАНЦЕВА, яка поділилася своїм баченням викликів та перспектив Legal Tech,  переваг автоматизації юридичних послуг, а також досвідом роботи як Legal Data Engineer, і Надія РОГАЛЬСЬКА, яка розповіла про особливості завдань Legal Counsel, інтелектуальну власність і захист даних, роботу в IT на українському та зарубіжному ринках і базові навички, які для цього потрібні. Обидві спікерки вебінару є випускницями Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, тому особливо раді були поділитися своїми знаннями та досвідом.

У другій частині модераторка вебінару Юлія РАЗМЄТАЄВА, керівниця Центру права, етики та цифрових технологій Університету, закликала усіх бажаючих звертатися до промовиць з запитаннями. Жвава дискусія розгорнулася щодо того, які цифрові продукти потрібні юристам і які правники потрібні IT-компаніям, як сьогодні змінюється конструювання розповсюджених договорів, чи має весь світ користуватися GDPR, коли варто орієнтуватися на українські компанії і кому найбільше корисні in-house юристи.

За результатами вебінару учасникам і учасницям було розіслано матеріали, які включають деякі лайфхаки про те, де шукати вакансії в сфері IT та як створити власний чат-бот.