Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Річниці > Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відзначив 30-у річницю Незалежності України

Напередодні Дня Незалежності України в Інституті було проведено круглий стіл, який присвячено видатним історичним подіям та діячам українського державотворення. Курсанти Інституту виступили з пізнавальними доповідями про довгий та складний шлях української державності, історичні події незалежної України.

У навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого курсанти Інституту переглянули тематичну книжкову експозицію: «30 років Незалежності України: витоки, становлення і перспективи розвитку». Майбутні офіцери ознайомились з інтерактивною тематичною виставкою «Незалежна Україна: історичний дискурс» та фото-документальною презентацією: «Історична подія – Україна, 24 серпня 1991».

Святкування Дня Незалежності України в Інституті розпочалось з покладання курсантами квітів до пам’ятника «Україна, що летить», який є одним із символів свободи та незалежності держави. З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, майбутні офіцери провели флешмоб до знакової події – 30-річчя Незалежності України.

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого прийняли челендж від Президента України Володимира Зеленського #здороваукраїна30 та передали естафету всім курсантам України.

Світлана ОСТАПЕНКО