Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Юристка Юлія Нузбан виступила з лекцією щодо провадження в Міжнародному кримінальному суді

9 грудня Центр дослідження правових проблем перехідного правосуддя разом із Центром міжнародного гуманітарного права та перехідного правосуддя провів першу із циклу онлайн-лекцій, присвячених міжнародному гуманітарному і міжнародному кримінальному праву, засадам перехідного правосуддя.

Спікеркою цього вебінару була Юлія НУЗБАН, яка з 2010 р. працює юристкою Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду.

Тема лекції: “Тривалість провадження у Міжнародному кримінальному суді: контекст, останні події та запропоновані кроки для покращення ситуації”.

Участь у вебінарі взяли близько 40 викладачів, студентів, практикуючих юристів, суддів та прокурорів. Доповідь завершилася сесією запитань-відповідей. З основними тезами виступу можна ознайомитися у публікаціях лекторки у блозі EJIL: Talk!