Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зустрілися з суддею Європейського Суду з прав людини від Португалії у відставці Пауло Пінто де Альбукерке

В межах V Харківського міжнародного юридичного форуму студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зустрілися з суддею ЄСПЛ від Португалії у відставці Пауло Пінто де АЛЬБУКЕРКЕ.

Пауло Пінто де Альбукерке є доктором права та професором Католицького Університету Лісабону, почесним доктором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, візит-професором університету Пантеон-Ассас Париж-ІІ, почесним доктор права в університеті Едж Хілл у Ліверпулі, Великобританія, лектором курсу “Бізнес, корпорації та права людини”, організованого спільно з нашим університетом. Зустріч відбулася 23-го вересня на 6-му поверсі Навчального-бібліотечного корпусу НЮУ імені Ярослава Мудрого. Мовою заходу була англійська.

Професор Пінто де Альбукерке у своєму діалозі зі студентами наголосив на важливості вивчення права прав людини, поширення обізнаності суспільства про права людини та способи їх захисту.

Під час зустрічі студенти мали можливість поставити питання судді. В ході зустрічі були підняті проблеми відмови країн від виконання рішень Європейського Суду з прав людини, невизначеність співвідношення практики Страсбургського Суду та Суду ЄС, ризики спотворення судового рішення при перекладі, проблеми політичного тиску на Суд тощо.

Наприкінці була організована презентація та автограф-сесія, присвячена його роботі «Окрема думка. Шлях до справедливості», перекладеної вже багатьма мовами.