Освітній проєкт “Детективні студії” триває!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Освітній проєкт “Детективні студії” триває!

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся сьомий вебінар у межах спільного з НАБУ освітнього проєкту “Детективні студії”

Старший детектив НАБУ Віктор розказав учасникам онлайн зустрічі про застосування негласних слідчих (розшукових) дій під час топкорупційного розслідування. Детектив розповів слухачам про етапи, строки та документи, необхідні для проведення НСРД. Детально зупинився на різних видах негласних слідчих заходів, як-от відеоконтроль місця чи особи, огляд і виїмка кореспонденції, розмежував такі заходи як зняття інформації з електронних та мереж і електронних інформаційних систем.

Спікер поділився випадками з практики щодо обстеження публічно недоступних місць, житла чи іншого володіння особи, установлення місцезнаходження радіообладнання та спостереження за особою, річчю або місцем — але без розкриття методів. Детектив допоміг слухачам розібратись з такими доволі складними НСРД, як виконання спеціального завдання з розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації та контроль за вчиненням злочину.

На завершення усі охочі задали детективу запитання і подякували за проведений вебінар.