Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Нагороди > Студенток Університету Владиславу та Марину Алексіївих відзначено вагомою державною нагородою

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з українськими спортсменами – переможцями та призерами XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо та їхніми тренерами нагородив студенток 4 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Владиславу та Марину АЛЕКСІЇВИХ орденом княгині Ольги ІІІ ступеня за досягнення високих спортивних результатів на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх в місті Токіо (Японія), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України.

Вітаємо Владиславу та Марину із високим досягненням та бажаємо успіху в підкоренні нових спортивних вершин!

Нагадаємо, що сестри Алексіїви на Олімпіаді-2020 здобули бронзові медалі з артистичного плавання.

Фото з фейсбук-сторінки Марини Алексіївої