Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ відзначили 77-му річницю вигнання нацистів з України

28 жовтня вся наша держава відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – 77-му річницю визволення України від фашистських загарбників. До цього визначного дня курсанти упорядкували могили ветеранів, які закріплені за інститутом.

28 жовтня майбутні офіцери вшанували пам’ять визволителів України покладанням квітів до Меморіалу Слави. Цього ж дня курсанти провели душевний тематичній вечір, переглянули відео матеріали історичних подій Другої світової війни та згадали свої улюблені книжки та фільми про героїчні подвиги захисників України. З великою зацікавленістю курсанти інституту відвідали історико-документальну виставку «Спалена, але нескорена» у науковій бібліотеці НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Світлана ОСТАПЕНКО