Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, щиро вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був надскладним для кожного українця: ми зіткнулися з повномасштабною війною, пережили багато втрат, досі відчуваємо на собі підлі удари ворога. Незважаючи на ці титанічні випробування, ми вистояли і продовжуємо боротися за свою свободу, незалежність держави, вільне майбутнє наших дітей. Увесь цей час я відчуваю гордість за неймовірну сміливість наших людей, бачу велич української нації, яка зараз міцніша за граніт.

Університетська спільнота також із перших днів вторгнення стала на шлях супротиву ворогу. Згуртувавшись, напруживши всі сили, ми продовжуємо давати освіту й виховання молоді, допомагаємо кожному члену колективу пережити труднощі війни, підтримуємо одне одного словом і ділом. Представники Університету сьогодні всюди: на фронті, в загонах ТРО, у волонтерських штабах, на звільнених територіях з гуманітарною допомогою. Щиро вдячний вам за мужність, патріотизм, милосердя і безкорисливість. Ви – гідний приклад для кожного, особливо для майбутніх юристів. Адже без доброти в серці, емпатії та гострого бажання справедливості неможливо стати справжнім правозахисником, здатним протистояти щоденним викликам і забезпечувати верховенство закону.

2022 став для України не лише роком випробувань і втрат, а й часом єдності й надії. Кожен з нас чітко відчув генетичну приналежність до Батьківщини, кровну спорідненість навіть з незнайомим захисником, пораненим, загиблим й абсолютну нетерпимість до спекуляцій і перекручування фактів. Це великий крок назустріч демократії та європейським цінностям. Вірю, що наступний рік для України буде мирным, щасливим, сповненим розвитку і підтримки справжніх друзів.

Люба Університетська родино, від душі вітаю з новорічними і різдвяними святами! Бажаю вам миру, здоров’я, благополуччя, тепла в душах і оселях та єдиної на всіх Перемоги!