Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету Александрова Єлизавета та Калітіна Маргарита призерки Всеукраїнського конкурсу «Краща наукова праця з проблематики муніципального права»

З метою виявлення творчої та обдарованої молоді, яка прагне долучитися до аналізу та вирішення проблемних питань удосконалення законодавства України про місцеве самоврядування, Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») провели Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права». Конкурс тривав з 23 листопада по 21 грудня 2022 року.

За рішенням Комісії переможцями конкурсу визнані:

1 місце – Александрова Єлизавета, здобувачка 1 курсу освітнього рівня «Магістр» Полтавського юридичного інституту Університету – «Прийняття Закону України «Про місцевий референдум» – передумова повноцінного самоврядування територіальної громади».

2 місце – Калітіна Маргарита, здобувачка 2 курсу освітнього рівня «Бакалавр» Міжнародно-правового факультету Університету – «Конституційно-правове регулювання місцевого самоврядування в Україні: проблеми термінологічної невизначеності».

Третє місце присуджене студентці Навчально-наукового інституту права КНУ імені Т. Шевченка.

Вітаємо переможців з відмінним результатом та бажає успіхів у подальшій науковій роботі!