Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Проректору Вячеславу Комарову присвоєно звання почесного доктора Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

Вчена рада Національного технічного університету “Дніпровська політехніка” ухвалила рішення про присвоєння звання почесного доктора цього вишу проректору з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Вячеславу Комарову.

Вітаємо Вячеслава Васильовича із високою оцінкою його професійної діяльності й бажаємо нових здобутків на юридичній ниві!