Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Зустрічі > Ректор Анатолій Гетьман вручив подяки та почесні грамоти Університету командам, які представляли виш на престижних судових змаганнях різного рівня, та їхнім тренерам

Ректор Університету Анатолій Гетьман поспілкувався з членами команди – переможця Національних антикорупційних судових змагань та фіналістами національних раундів й учасниками міжнародних раундів Конкурсу імені Філіпа Джессапа. У зустрічі також взяли участь проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш, професорка кафедри права Європейського союзу Тетяна Комарова й асистент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Олег Новіков.

«Щиро вдячний за те, що не пошкодували ані часу, ані енергії на шляху до омріяних перемог. Не менш значимими є зусилля тренерів і наставників, які надавали всебічну допомогу й спрямовували підготовчий процес у потрібному напрямі. Ваші досягнення, безумовно, сприяють укріпленню репутації Університету як кузні інтелектуальної правничої еліти», – наголосив Анатолій Гетьман.

Студентка 4 курсу міжнародно-правового факультету Анастасія Карнаух, яка представляла Університет на Конкурсі Філіпа Джессапа й переможець Національних антикорупційних змагань другокурсник Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Всеволод Марценюк розповіли про ґрунтовну тривалу підготовку, яка, до речі, була різною в команд: одна з них сконцентрувалася на опануванні правничої лексики англійської мови, інша зробила акцент на роботі з тематичною літературою. Змагальний шлях теж мав свої особливості, адже міжнародний конкурс передбачав попереднє написання правової аргументації позиції за єдиною фабулою, а антикорупційні змагання  проходили лише в очному форматі й за різними фабулами.

Маріанна Іваніна