Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Запрошуємо до вступу громадян України, юнаків та дівчат, на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за спеціальністю «Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил)»

Військова підготовка громадян України на кафедрі підготовки офіцерів запасу Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями у віці від 18 до 40 років.

Термін навчання – 2 роки.

Вартість навчання за один навчальний рік – 10 500 грн.

Прийом заяв та документів на навчання на 2023-2025 навчальні роки проводиться в період з 01 червня до 20 серпня 2023 року у дистанційному форматі, цей період включає в себе також проходження Військово-лікарської комісії (далі – ВЛК).

Детальна інформація за посиланням

Контакти приймальної комісії: