Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Майже півтори тисячі школярів з усієї України зійшлися на віртуальному полі бою гри «Що? Де? Коли?»

З нагоди Міжнародного дня прав людини Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого підготував і провів унікальний пізнавальний захід для школярів – командну гру «Що? Де? Коли?». У такий спосіб Харків став осередком нових інтелектуальних можливостей і перспектив для декількох тисяч українських школярів.

Формат гри було запозичено в спортивної версії «Що? Де? Коли?», але з більш пізнавальними запитаннями та коментарями ведучого у форматі слайдів.

Інтелектуальні змагання проходили 15 грудня у зручному для всіх онлайн форматі на платформі Zoom, адже тут були представлені команди з усіх куточків України. Із 278 команд і 1456 учасників, що зареєструвалися,  на поле бою вийшли 273 команди – 1426 учасників.

Питання стосувалися тематики Міжнародного дня прав людини, юридичних аспектів захисту прав та їх історичного розвитку.

Гравців привітав керівник Центру рекрутингу, маркетингу та комунікацій НЮУ імені Ярослава Мудрого, який і організував захід, Артур БУЛГАКОВ. Він наголосив, що саме така вражаюча зацікавленість з боку майбутньої інтелектуальної еліти України й надала наснаги організаторам для здійснення цього масштабного проєкту.

Охочим долучитися до інтерактивної гри слід було сформувати команду у кількості 3-6 учасників, обрати капітана та заповнити гугл-форму. Правила гри були такими: за хвилину обговорення команда мала сформулювати свій варіант відповіді, який капітан надсилав асистенту в телеграм-чат. Під час гри, у режимі лайф, асистенти, у ролі яких виступили студенти Університету, заповнювали турнірну таблицю і учасники бачили, чи правильно відповіли. Кожен, хто вважав, що відповідь не зараховано несправедливо, у перерві між турами міг подати апеляцію.

Авторка запитань та модераторка заходу викладачка історії держави і права України та зарубіжних країн НЮУ імені Ярослава Мудрого Ріната КАЗАК зауважила, що хоча захід і має за сміливу мету пробудження в школярів інтересу до права, його учасники, перш за все, мають нагоду випробувати себе й гарно провести час.

Абсолютно всі учасники отримали приємні подарунки – папки вступника (зошит для конспекту з української мови та літератури, зошит для конспекту з історії України, стікери, наклейки, браслет, календар, візитівка).

За результатами інтерактивної гри визначено кращих:

І місце посіла команда Харківського ліцею №149 Харківської міської ради;

ІІ місце за кількістю балів розділили команди:

• Комунального закладу освіти «НВК №106» Дніпровської міської ради, м. Дніпро;
  • Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 106» Дніпровської міської ради, м. Дніпро;
  • Запорізької гімназії №6 Запорізької міської ради Запорізької області.

Переможці стануть щасливими власниками шоперів з логотипом Університету.

Якщо ви або ваші знайомі ще не встигли долучитися до цієї унікальної гри, але ви відчуваєте спрагу нових відкриттів і бажання ставити перед собою виклики, то долучайтеся до наступних заходів, які проводить Університет для школярів. За актуальною інформацією заходьте на офіційний сайт і тримайте руку на пульсі університетських сторінок у соцмережах!