Звіт про зустріч «NLU together forever» 24-26 січня 2024 року в Харкові

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Звіт про зустріч «NLU together forever» 24-26 січня 2024 року в Харкові

24-26 січня 2024 року в Харкові, в межах програми «NLU together forever», за ініціативи студентів та деканату Факультету слідчої та детективної діяльності відбулися організовані кафедрою криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та  Харківським обласним бюро судово-медичної експертизи офлайн зустрічі наших студентів з доцентом кафедри криміналістики, к. м. н. Ганною Білецькою та експертом вищої категорії, професором, д. м. н.  Олександром Гуровим в умовах експертної установи, за темою обговорення: «Судово-медична експертиза мертвого тіла».

Зустрічі пройшли з дотриманням усіх заходів безпеки у період дії воєнного стану, між сигналами тривоги. Практичні заняття, що супроводжувалися демонстрацією розтину мертвого тіла, розширили практичні навички майбутніх правників та закріпили теоретичні знання з процесуальних основ призначення судово-медичної експертизи такого об’єкту, зовнішнього огляду трупа і його ідентифікації,  особливостями проведення експертизи під час воєнних дій, в випадках раптової, передчасної смертей, а також при вибуховій травмі, компресійній асфіксії, що, на жаль, є дуже актуальними травмами сьогодні у прифронтовому місті-герої  Харкові.

Кількість студентів, випускників та викладачів, які зареєструвались та бажали взяти участь в офлайн заході з викладачами та практиками вразила всіх організаторів! Нажаль експертна установа не в змозі провести зустрічі та навчання в такому форматі з великою кількістю осіб! Вдалося сформувати три групи студентів та провести заходи. Чекайте на нові оголошення!

Ми всі щиро вдячні адміністрації, експертам, співробітникам експертної установи за надану можливість наочно ознайомитися з щоденною важливою працею фахівців в області судової медицини! Вдячні нашим студентам за участь та викладачам за організацію та проведення заходів! До нових зустрічей!