Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на День відкритих дверей на Кафедрі підготовки офіцерів запасу Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Формат заходу: онлайн з використанням Zoom

Коли: 29.04.2024 о 16:00

Військова підготовка громадян України на кафедри здійснюється за  наступними військово-обліковими спеціальностями:
 • Юрисконсультськаробота
 • Цивільно – військове співробітництво
 • Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України
 • Психологія

Військову підготовку на добровільних засадах проходять громадяни України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями у віці від 18 до 40 років. Термін навчання – 2 роки.

Для отримання посилання на конференцію Zoom необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

Сторінка кафедри на сайті Університету.