uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Аспірант кафедри земельного та аграрного права Університету В’ячеслав Шудров виборов дві срібні та одну бронзову нагороду чемпіонату Європи з гирьового спорту

Із 19 по 22 квітня 2024 року у Парижі (Франція) відбувся Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих та молоді (чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, молодших та старших юнаків та дівчат). За титул чемпіонів Європи змагалися близько 350 учасників із 17 країн.

Україну на європейській першості представляли 80 спортсменів та спортсменок. Усього вони вибороли 160, 37 срібних та сім бронзових медалей та посіли перше загальнокомандне місце.

У складі збірної України у змаганнях взяв участь аспірант кафедри земельного та аграрного права Університету В’ячеслав Шудров, який виборов дві срібні та одну бронзову медаль у ваговій категорії до 63 кг.

Щиро вітаємо В’ячеслава з досягненнями на чемпіонаті Європи та бажаємо нових звершень та подальших яскравих перемог і рекордів!