Заходи VI Харківського міжнародного юридичного форуму

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Заходи VI Харківського міжнародного юридичного форуму

Сьогодні стартувала одна з наймасштабніших юридичних подій в Україні!

Запрошуємо доєднатися у якості слухачів наступних панелей:

04.10

9.30 – Панельна дискусія «Захист жертв війни в Україні»

10.00 – Панельна дискусія «Міжнародні стандарти цивільного судочинства: виклики воєнного часу та адаптація до законодавства ЄС»

14.00 – Панельна дискусія «Україна на шляху до членства в ЄС: виклики та перспективи»

14.00 – Воркшоп + презентація нового Center of Excellence «Штучний інтелект, дискримінація та прогнозування»

05.10

9.30 – Панельна дискусія «Сталість у перехідний період: корпоративна повага до солідарності»

10.00 – Панельна дискусія «Україна – ЄС: проблеми та напрями адаптації фінансового законодавства»

10.00 – Вебінар «Процедура призначення суддів: які можливі реформи для підвищення легітимності Конституційних судів?»

13.00 – Панельна дискусія «Проблеми адаптації кримінального законодавства України до acquis communautaire Європейського Союзу»

14.00 – Круглий стіл «Обговорення моделей співпраці вітчизняних правничих шкіл із зарубіжними партнерами в умовах війни в Україні»

▪️06.10

10.00 – Панельна дискусія «Платформні рішення: правовий аспект взаємодії держави і платників податків»

13.00 – Панельна дискусія «Скандинавський підхід до сталого розвитку: історія та сучасні тенденції»

▪️07.10

10.00 – Панельна дискусія «Продовольча безпека в умовах глобальних викликів: національно-правовий та міжнародний аспекти»

13.00 – Панельна дискусія «Право і війна: голоси філософів»

Поспішайте зареєструватися! Кількість місць обмежена!

У разі виникнення будь-яких питань участі у заходах – прохання звертатися безпосередньо до орг. комітету форуму на пошту forum@nlu.edu.ua