Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > З глибокою скорботою повідомляємо про трагічну загибель судді Красноградського районного суду Константинова Дмитра Сергійовича під час розмінування с. Борщова на Харківщині.

Його знали як добру, світлу, чесну людину, яка завжди твердо стояла на боці справедливості і закону. Тому не дивно, що з приходом російського ворога на рідну землю, він присвятив усього себе допомозі армії і населенню з найбільш постраждалих територій. Навіть після того, як його будинок постраждав від обстрілів, постійно фінансово допомагав ЗСУ, займався доставкою медикаментів на фронт, проводив семінари для саперів і власноруч розміновував деокуповані населені пункти. Кожен день його життя вартував року, адже скільки милосердя і чуйності мав у душі, стільки добрих справ він робив.

Дмитро Сергійович залишиться для нас взірцем людяності, скромності і патріотизму. Будучи відданим ідеям законності, справедливості, верховенства права, він не міг миритися з зазіханням ворога на батьківську землю, на свободу і демократичне майбутнє українського народу. Тому, не шкодуючи власного життя, сміливо боронив Батьківщину, був до кінця чесним сином України.

У цю трагічну хвилину, сповнену невимовного горя, хочемо підтримати родину Дмитра Сергійовича, розділити з нею біль втрати. Світлий образ вашого батька, чоловіка, сина і брата навіки закарбується в історії, як символ безкорисливості, сміливості і чесної боротьби за свободу нації. Вічна слава герою!