Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вшанував пам’ять академіка Володимира Сташиса

Сьогодні 11 річниця світлої пам’яті Володимира Володимировича Сташиса. Володимир Володимирович – легендарна постать в українській юриспруденції, в юридичній освіті й науці, людина, яка все своє життя присвятила Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого, розвитку правової науки та вихованню багатьох поколінь юристів.

Він зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної юридичної науки та освіти, був засновником харківської школи кримінального права та автором численних фундаментальних праць.

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, його друзі та учні зібралися біля могили видатного науковця та вчителя, щоб попри війну вшанувати його пам’ять.

Ректор Університету А.П. Гетьман зазначив: “Пам’ять про Володимира Володимировича Сташиса, як людину глибокої життєвої мудрості, справедливості, інтелігентності, високої вимогливості до себе та до інших, а також великої доброти та товариськості, залишиться на довгі віки у серцях та пам’яті його рідних, друзів, колективу нашого Університету та тисяч тих, хто може з гордістю називати себе його учнем.”