Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > В межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості відбувся воркшоп для практиків «Новації в європейському регулюванні: цифрові платформи, штучний інтелект, вирішення спорів онлайн (ODR)»

В межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру», який виконується в університеті за співфінансування ЄС, відбувся воркшоп для практиків «Новації в європейському регулюванні: цифрові платформи, штучний інтелект, вирішення спорів онлайн (ODR)».

Експертки та експерти проєкту презентували тенденції та недавні зміни у європейському регулюванні діяльності цифрових платформ, деталі впровадження регламенту про єдиний ринок для цифрових послуг, технологічний супровід судових процесів та розв’язання спорів онлайн, а також проєкт регламенту про штучний інтелект, заснований на ризик-орієнтованому підході. Учасники воркшопу для практиків висловлювали своє бачення цифрового правопорядку, обговорювали проблеми регулювання на тлі новітніх викликів, гармонізацію законодавства України і ЄС, а також спільно працювали над стратегією впровадження підходу до інновацій, заснованого на європейських цінностях.

Відкриті матеріали воркшопу доступні для перегляду за посиланням.