Берлінська міжнародна Літня школа 2023!

Шановні студенти! Запрошуємо вас на спільну німецько-українсько-грузинську Літню школу 2023, організованою Берлінською школою економіки та права, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів DAAD.

Цей 8-денний захід пропонує можливість студентам взяти участь у вражаючій та цікавій дискусії. В унікальній атмосфері науковці з найрізноманітніших дисциплін обговорюватимуть з учасниками нагальні питання демократії, прав людини, верховенства права з особливим акцентом на Європейський Союз. Широка соціальна програма пропонує можливість продовжити дебати за межами семінарських аудиторій.

Під час Літньої школи 2023 викладачі HWR Berlin, експерти з державного управління, політології та права, зосередять увагу на ключових питаннях та фундаментальних принципах демократичного верховенства права в державному управлінні. Крім того, відбудеться воркшоп про роль адміністративної юрисдикції в демократичній державі, організований у співпраці з Адміністративним судом Берліна, а також про роль конституційної юрисдикції, організований у співпраці з Конституційним судом у Берліні. Крім того, студенти матимуть можливість обговорити нагальні питання, що становлять інтерес для німецьких Бундесраті та Бундестазі.

Берлінська літня школа в HWR Berlin відбудеться з 2 по 11 липня 2023 року.

Дні поїздки: 2 липня (приїзд) та 11 липня (від’їзд). Будь ласка, зверніть особливу увагу на час проведення Літньої школи.

Важливо: Заявки приймаються лише від студентів, які братимуть участь протягом усього періоду та подорожуватимуть у визначені дні від’їзду (це правило DAAD).

Прийом заявок триває з 10 травня по 24 травня 2023 року.

Кінцевий термін подачі заявок – 24 травня 2023 року.

HWR Berlin, як стипендіат DAAD, бере на себе витрати на проживання, проїзд та харчування студентів у межах коштів, передбачених грантом. Кількість місць обмежена (лише 3 місця)!

Якщо ви зацікавлені в заході, надішліть наступну інформацію до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою erasmus@nlu.edu.ua:

• заповнену онлайн-форму;
  • заяву про мету (пояснення, чому літня школа може бути важливою для вашого навчання);
  • CV (резюме повинно включати особисту інформацію про вас, ваше попереднє навчання, досвід роботи та плани на майбутнє);
  • міжнародно визнаний сертифікат про знання англійської мови.

Більше новин та оновлень дивіться в офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international