Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент 1 курсу факультету юстиції Вісков Назар та його тренер Вісков Дмитро отримали кубок та почесні грамоти «За значний особистий внесок в пропаганду та розвиток Олімпійського руху в Харківській області»

У стінах нашого Університету 23 листопада відбулося урочисте нагородження кубком та почесними грамотами «За значний особистий внесок в пропаганду та розвиток Олімпійського руху в Харківській області» найкращого спортсмена області, Переможця конкурсу «Спортивна Зірка Слобожанщини» за підсумками Всеукраїнських та міжнародних змагань протягом спортивного липня 2022 року, студента першого курсу факультету юстиції Віскова Назара та його особистого тренера Віскова Дмитра Петровича.

На Європейському молодіжному літньому олімпійському фестивалі 2022, що проходив у Банській Бистриці (Словаччина), Назар здобув срібну та бронзову нагороди.

Урочисте нагородження відбулося за підтримки ректора Університету Анатолія Павловича ГЕТЬМАНА. Нагороджували Назара та його тренера голова Харківського відділення НОК Христоєв Віктор Анатолійович та представник Харківського відділення НОК Попов Олександр Вікторович.

Анатолій ГЕТЬМАН зазначив, що у цей складний для всіх період, під час війни, спорт – це другий фронт нашої держави та побажав успіхів й подальших перемог!