Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулася зустріч Директора ТУ ДБР розташованого у місті Полтава Дениса Маньковського із студентами факультету слідчої та детективної діяльності

🇺🇦🕵‍♂15 березня 2024 року відбулася зустріч Директора ТУ ДБР розташованого у місті Полтава Дениса Маньковського із студентами факультету слідчої та детективної діяльності🔥

✅ Під час виступу Денис Маньковський розповів про місію ДБР, організаційну структуру, функції і завдання, пріоритети діяльності в період воєнного стану.

✅Студенти ознайомилися з резонансними кейсами притягнення до кримінальної відповідальності зрадників і колаборантів із числа колишніх правоохоронців.

✅ Окрему увагу приділено особливостям протидії корупційним кримінальним правопорушенням у ТЦК, а також протидії злочинності у сфері охорони лісових ресурсів, в податкових органах та інших органах охорони правопорядку.

✅Студенти поставили спікеру низку актуальних питань щодо діяльності ТУ ДБР, розташованого у місті Полтаві і щиро подякували пану Денису за вичерпні відповіді!

💙💛Щиро дякуємо Денису Маньковському за пізнавальну і цікаву зустріч!

ДБР, як завжди, надихає студентів до завзятого навчання і професійного розвитку🫶🏻🫶🏻🫶🏻