Вічна пам’ять та шана Герою!

Знову Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у тяжкій жалобі… Важка непоправна втрата… 27 червня 2023 року, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність загинув випускник Університету, командир механізованого батальйону, капітан Богдан Братанов.

Богдан народився 8 жовтня 1988 року в селі Руденківка на Полтавщині. Після навчання у школі вступив до Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), який закінчив у 2011 році з відзнакою. Згодом хлопець здобув вищу економічну освіту, був аспірантом Полтавської аграрної академії.

Із 2011 по 2015 рік Богдан Братанов працював прокурором на Київщині. У цей час одружився й став батьком.

Він був добрим, веселим і дотепним для друзів, люблячим і надійним для родини, турботливим для батьків і брата. Богдан знав, чого хотів у цьому житті й впевнено крокував до своєї мети.

Із початком антитерористичної операції пішов боронити країну. Маючи офіцерське звання, служив на посаді заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення. Повернувшись із зони проведення АТО, у 2016 році змінив роботу прокурора на адвокатську діяльність.

11 березня 2022 року після початку повномасштабного вторгнення росії Богдан Братанов звернувся до найближчого військкомату та став до лав захисників. Перебував на різних офіцерських посадах від командира роти до командира батальйону. Опікувався й беріг своїх підлеглих, у тяжкі хвилини був разом з ними на передових позиціях. Визволяв місто Ізюм, воював у гарячих точках на Донецькому напрямку.

Богдан любив життя, любив країну та до останнього подиху боровся за її волю й свободу. Але безжальний, жорстокий ворог вкрав плани, мрії… 27 червня 2023 року командир механізованого батальйону, капітан Богдан Братанов під час контрнаступу загинув у бою біля села Приютне Запорізької області.

30 червня родина, побратими та Новосанжарська громада провели в останню путь Героя. Земляки на колінах, зі слізьми і квітами, покладеними вздовж узбіччя суцільними смугами, зустріли траурний кортеж з тілом воїна. Поховали захисника в рідному селі Руденківці на місцевому кладовищі.

Вся університетська громада в цей гіркий час висловлює щирі співчуття родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Богдана та розділяють їх горе.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про загиблого Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!