Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Керівник уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції Наталія Сметаніна взяла участь у сучасному тренінгу по боротьбі з корупцією Transparency International School on Integrity 2023

У рамках Transparency International School on Integrity 2023 керівник уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, доцентка кафедри кримінально-правової політики Наталія Володимирівна Сметаніна 26-30 червня взяла участь у роботі панельних дискусій.

Transparency International School on Integrity – це щорічний сучасний тренінг по боротьбі з корупцією та підзвітності для майбутніх лідерів. Школа знайомить своїх учасників з останніми розробками у сфері протидії корупції та підзвітності і пропонує реальні можливості спробувати реалізувати свої ідеї на практиці.

Лекції, семінари та тренінги надають учасникам Школи унікальне поєднання міжнародних та регіональних знань, а також спонукають учасників підійти до предмету з нової точки зору та запропонувати нові, раніше не перевірені рішення. З 2010 року Transparency School прийняла понад 1600 молодіжних лідерів із понад 120 країн світу.

У 2023 році Наталія Сметаніна представляла Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.