Вічна пам’ять та шана Герою!

Знову страшна звістка крає наші серця…

На Донеччині загинув випускник Університету молодший лейтенант Віталій Петрук.

Віталій Петрук народився 13 березня 1992 року у Луцьку. Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Із 1 лютого 2022 року проходив військову службу за контрактом на посаді командира розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини.

Молодший лейтенант Віталій Петрук загинув 7 червня 2023 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Діброва Донецької області.

Віталій був справжнім борцем. Він ще багато корисного міг би зробити для своєї сім’ї та країни, але, захищаючи її свободу та незалежність, віддав найцінніше — своє життя.

У Луцьку сотні людей проводжали Героя в останню дорогу. Після завершення панахиди домовину з тілом Віталія прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблому, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисником.

Віталія Петрука поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Університетська спільнота глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя. Свічка болю і пам’яті про нього завжди горітиме в наших серцях.

Вічна пам‘ять та шана!