«Академічна доброчесність у вищій освіті: виклики та інструменти впливу»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > «Академічна доброчесність у вищій освіті: виклики та інструменти впливу»

Важлива подія для всіх, хто слідкує за змінами у сфері вищої освіти! Приєднуйтесь до нас на потужний захід, направлений на сприяння розвитку академічніої доброчесності та запобігання корупції у вітчизняних закладах вищої освіти.

Відмітьте у своїх календарях 15 червня 2023 року о 10.00 та долучайтеся до розмови про розробку спільних заходів та впровадження ефективних інструментів для забезпечення академічної доброчесності та антикорупційного комплаєнсу. Разом ми можемо сформувати краще майбутнє для нашої освітньої системи!

Незалежно від того, чи є ви викладачем, адміністратором або студентом, цей захід пропонує цінні знання та практичні інструменти для підвищення академічної доброчесності та створення середовища, вільного від корупції. Отримайте практичні поради, знайомтеся з інноваційними рішеннями та станьте частиною позитивних змін, які ми прагнемо створити в нашій системі освіти.

Серед спікерів провідні експерти у сфері академічної доброчесності: представники Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій, НАЗЯВО, а також представники антикорупційних органів, таких як НАЗК та НАБУ, та громадські організації  у сфері запобігання корупції, а також члени Асоціації ректорів України та студентського самоврядування. Формат заходу: гібридний з трансляцією на YouTube.

Приєднуйтесь до нас офлайн за адресою: м. Харків, вулиця Пушкінська, 84-А, Навчально-бібліотечний корпус, 10 поверх.

Або підключайтесь онлайн за посиланням

Онлайн форма для реєстрації

Програма заходу

Захід організований Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого у співпраці з ГО «Фундацією інституційного розвитку» та Асоціацією юридичних клінік України (АЮКУ)