Великодній подарунок для колективу та містян

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Великодній подарунок для колективу та містян

Напередодні світлого Христового Воскресіння Університет підготував для колективу та харків’ян великодній подарунок. Співробітники нашої їдальні з любов’ю випекли більше тисячі  пасок, які освятив священник Української православної церкви владика Митрофан.

Частину пасок додали до продуктових наборів і передали сім’ям наших працівників з малими дітьми та колегам похилого віку, які найбільш вразливі у часи війни.

Ще частину відправили представникам Харківської ДСНС, які з перших хвилин російського вторгнення мужньо несуть службу на вулицях  рідного міста і відчайдушно рятують наше життя і майно в пекельному вогні ворожих обстрілів та ракетних атак.

Решту великодніх пасок передали підрозділам ТРО та Харківському військовому гарнізону, які забезпечують порядок у місті та героїчно протистоять агресору вдень і вночі вже два місяці.

Сподіваємося, що часточки добра і світла, які ми передали разом із запашними пасками, зігріють душі наших захисників і містян та допоможуть створити святковий настрій навіть у часи важких випробувань.

Дякуємо нашим надійним друзям та партнерам за підтримку та допомогу в ці важкі часи для України:

IKEM – Institut für Klimaschutz, Energie und Mobilität,

Юридичній компанії Becker Büttner Held (BBH).