Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент Університету посів два перших місця у Чемпіонаті України з кікбоксингу в розрядах фул-контакт та лайт-контакт!

Вітаємо здобувача 1 курсу бакалаврату факультету прокуратури Володимира Семенюту, який посів два перших місця у Чемпіонаті України з кікбоксингу в розрядах фул-контакт та лайт-контакт!

Володимир Семенюта народився у місті Запоріжжі, навчався у Харківській спеціалізованій школі №17. У 2023 році вступив до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на факультет прокуратури з мрією захищати права людей

Займаючись бойовими мистецтвами протягом 12 років, Володимир неодноразово ставав чемпіоном України, Європи та світу.
Також нещодавно Володимир отримав звання “Майстра спорту” за результатами перемоги на Чемпіонаті світу, який проходив у місті Швабмюнхен (Німеччина)