Сьогодні вночі не стало студента Університету Вадима Байова!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні вночі не стало студента Університету Вадима Байова!

Вадим Байов здобувач другого курсу магістратури факультету прокуратури народився у селищі Новоайдар Луганської області. У 2018 році вступив на 1 курс бакалаврату факультету прокуратури, магістратуру якого повинен був закінчити цього року!

У ніч на 11 серпня, Вадим загину в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Він любив спорт, був світлою, доброзичливою та чуйною до оточуючих людиною!

Вадим Байов завжди залишатиметься частиною нашої університетської спільноти, а його добрі справи та спогади про нього будуть жити в наших серцях.

У Вадима залишалася тільки мама, допомогти якій можна за посиланням  або за номером картки 5375411207737110