Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Медалісти Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кримінально-правові рефлексії на актуальні виклики сьогодення».

Чудові медалісти Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кримінально-правові рефлексії на актуальні виклики сьогодення». Попри війну 25 студентів та курсантів з 14 ЗВО, як українських, так і іноземних, змагалися в номінаціях на здобуття медалей пам’яті видатних професорів Харківської школи кримінального права.

Ідея нагородження пам’ятними медалями учасників Конкурсу, які посіли 1 та 2 місця, є продовженням концепції заходів платформи «Наукові коди поколінь».

Переможцями у номінаціях стали :

• Велика медаль пам’яті М. І. Бажанова – Бабенко Вікторія  (Національна академія внутрішніх справ);
  • Велика медаль пам’яті В. В. Сташиса – Борко Ірина (Академія Державної пенітенціарної служби);
  • Мала медаль пам’яті В. В. Сташиса – Ковальський Анатолій (ННІП КНУ ім. Тараса Шевченка);
  • Велика медаль пам’яті В. Я. Тація – Луцюк Дар’я (Національна академія внутрішніх справ);
  • Мала медаль пам’яті В. Я. Тація – Діденко Вадим (НЮУ імені Ярослава Мудрого);
  • Велика медаль пам’яті Л. М. Кривоченко – Артем Михайлин (НЮУ імені Ярослава Мудрого);
  • З 31 травня 2022 року по теперішній час лейтенант Артем Михайлин мужньо виконує усі поставлені перед ним бойові завдання, без сумнівів ризикує своїм життям, утримуючи лінію оборони поблизу н.п. Авдіївка Донецької області. За сумлінне і бездоганне виконання військового обов’язку, проявлені при цьому мужність, стійкість та героїзм в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, лейтенанта Михайлина А. І. нагороджено медаллю «Непереможні».
  • Велика медаль пам’яті В. С. Трахтерова – Borokh Yevhenii (University of Tartu (Estonia);
  • Мала медаль пам’яті В. С. Трахтерова – Кречик Анатолій (НЮУ імені Ярослава Мудрого);

Номінантами на медаль пам’яті В.Я. Тація, які посіли 3 та 4 місце стали:

• Грицишин Марія (Школа права Українського Католицького Університету) та Шимків Надія (Український Католицький Університет).
  • Номінанткою на медаль пам’яті В. В. Сташиса, яка посіла 3 місце стала Кибиш Ірина (Державний податковий університет, м. Ірпінь).

Безмежно вдячні учасникам Конкурсу та їх науковим керівникам!