Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Нещодавно було укладено меморандум про співпрацю між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та громадською організацією Правозахисний центр “Принцип”

Завдяки укладенню меморандуму було здійснено важливий крок на шляху до підвищення якості юридичної освіти та підтримки прав людини.

Домовленість про співпрацю охоплює широкий спектр спільних ініціатив, спрямованих на підвищення якості навчання майбутніх юристів та активне сприяння в реалізації прав і свобод громадян.

В рамках співпраці обидві сторони домовилися про:

• Спільне проведення інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, вебінари, практичні семінари, відкриті лекції тощо);
  • спільні наукові дослідження
  • організацію практик та стажувань для студентів.

Підписання цього меморандуму відкриває перед нами нові можливості для спільної роботи на користь суспільства. Разом ми формуватимемо компетентних юристів та активних громадян, готових допомагати у захисті прав і свобод кожного громадянина!