Сьогодні святкує свій 75-тирічний ювілей Олександр Ігорович Семенець!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій 75-тирічний ювілей Олександр Ігорович Семенець!

Сьогодні святкує своє 75-тиріччя багаторічний фотокореспондент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Олександр Ігорович Семенець.

Шановний Олександре Ігоровичу, починаючи з 1982 року, весь ваш трудовий та творчий шлях неодмінно був пов’язаний з Університетом. Протягом усіх цих років ви не тільки показали свою майстерність у мистецтві фотографії, але й стали символом доброти, порядності, відкритості, відданості та творчості.

Ваші вражаючі світлини прикрашають стіни нашого Університету, залишаючись вічним свідченням визначних та пам’ятних подій, що відбулися в його стінах,  зберігають пам’ять на сторінках сотень буклетів та альбомів, зігрівають спогадами про роки навчання в Університеті серця наших випускників у випускних альбомах.

Ваш талант і пристрасть до фотографії дарують нам спогади про наші найкращі моменти, а ваш внесок у збереження історичної спадщини Університету є незамінним.

Сьогодні ми бажаємо вам миру, міцного здоров’я та нескінченного джерела творчої наснаги. Нехай кожен день принесе вам нові враження, відкриття та натхнення для створення неповторних світлин. Нехай ваша дорога буде наповнена ще багатьма роками радості, успіху і нових досягнень. Зичимо вам щастя, задоволення від вашої творчості та безмежного щастя у всіх аспектах вашого життя.

Многая літа під мирним небом України!

З повагою та вдячністю, колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого